برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۹۹/۴/۱۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید آنلاین فرش کاشان

خرید اینترنتی فرش کاشان

فرش های ماشینی کاشان زیبایی و جذابیت بسیار فراوانی دارند . نقشه های فرش کاشان اغلب به صورت ترکیبی هستند و بیشتر ترنج و لچک دارند . در بافت فرش های کاشان از رنگ های روشن و شاد و هم از رنگ های تیره همانند رنگ سرمه ای استفاده می کنند . طرح های به کاررفته در فرش کاشان برگرفته از طرح های فرش اصیل دستباف است . جذابیت و زیبایی این طرح های به حدی بالاست که خریداران بیشتر تمایل به خرید فرش دستبافگونه پیدا کرده اند . به طور کلی فرش ماشینی به دو دسته ماشینی سنتی و فرش فانتزی تقسیم می شود .
در قالی ماشینی کاشان دو شاخصه مهم با نام تراکم عرضی و طولی وجود دارد . شانه و تراکم بیشترین تاثیر را بر ظاهر ، لطافت ، ظرافت و استحکام فرش های ماشینی دارد . تراکم عرضی فرش همان شانه فرش است که باعث زیبایی و ظرافت فرش می شود و تراکم طولی همان تراکم فرش محسوب می شود که دوام و استحکام فرش را افزایش می دهد .
فرش های 1500 شانه و 1200 شانه از فرش های تراکم بالا می باشند که چون تعداد شانه ی بیشتری دارند از قیمت بیشتری برخوردارند . تعداد شانه و تراکم فرش ، با کیفیت و زیبایی فرش رابطه مستقیم دارد . هرچه تعداد شانه و تراکم یک فرش افزایش یابد در مقابل زیبایی و ظرافت فرش نیز افزایش پیدا می کند .
جنس نخ خاب فرش اصلی ترین موردی است که می تواند بیشترین تاثیر را در کیفیت و دوام قالی ماشینی کاشان داشته باشد . نخ خاب یکی از عوامل تعیین کننده کیفیت فرش می باشد .
قالی های ماشینی کاشان با بهترین و ظریف ترین الیاف بافت با نام اکریلیک هیت ست تولید می شوند که این الیاف دارای خصوصیات فنی چون ، دوام و استحکام بالا در برابر عوامل محیطی ، عدم پرزدهی ، ضد حساسیت بودن و ثبات رنگی زیاد هستند . استفاده از نخ آکریلیک هیت ست بر روی افزایش قیمت فرش ماشینی کاشان نیز تاثیر گذار است .
عوامل تعیین کننده قیمت فرش کاشان شامل جنس نخ خاب ، دستگاه بافت و تراکم و شانه فرش می باشد . بعضی از فرش ها در رده فرش های لوکس تر محسوب می گردد و قیمت زیاد تری دارند . فرش 1500 شانه و فرش 1200 شانه از دسته فرش های لوکس کاشان هستند که قیمت بالاتری نسبت به دیگر قالی های ماشینی دارند .
از دیگر عوامل موثر بر قیمت فرش های ماشینی تعداد رنگ زمینه فرش و سایز آن است . فرش های ماشینی کاشان درابعاد های استاندارد نظیر فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12 متری و همچنین ابعاد غیر استاندارد و سفارشی تولید و روانه بازارمی شود .
قالی ماشینی کاشان از نظر تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش به فرش های 5 رنگ ، فرش 7 رنگ ، فرش 8 رنگ ، فرش 10 رنگ ، فرش 12 رنگ و فرش 14 رنگ تقسیم می شوند.
قالی های 1500 شانه از جدیدترین محصولات فرش کاشان می باشند که با بالاترین تعداد شانه و تراکم دارای زیباترین طرح و نقشه می باشد . فرشهای 1500 شانه کاشان دارای رنگبندی بسیار متنوعی میباشند که نیاز تمام سلایق را برطرف می نماید . تراکم طولی 4500 بهترین تراکم برای فرش 1500 شانه است . کیفیت و دوام فرش های تراکم بالای هزار و پانصد شانه کاشان بسیار زیاد است . طرح و نقشه این فرش به گونه ای است که به راحتی با هر وسیله و مبلمانی ست و هماهنگ می شود .
قالی 700 شانه کاشان از دسته قالی های پرفروش ماشینی می باشد که با تراکم 2550 تولید و عرضه می شوند . برای بافت این قالی های زیبا از مرغوب ترین الیاف اکریلیک هیت ست شده استفاده می شود .
قالی 1200 شانه کاشان از جدیدترین فرش های ماشینی بازار فرش ایران می باشد که به دلیل شباهت بالا به  فرش دستباف با نام فرش دستبافگونه شناخته شده است . این قالی های دستبافگونه با نخ صد در صد اکریلیک هیت ست شده تولید و به صورت فرش گل برجسته نیز عرضه می شوند .

خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان
امروزه با پیشرفت تکنولوژی راه های خرید زیادی نیز به وجود آمده است . خرید حضوری ، خرید از کانال تلگرام ، خرید از صفحه اینستاگرام و خرید از وب سایت فرش از انواع خرید غیر حضوری فرش ماشینی کاشان است . بهترین مکان برای خرید فرش ماشینی کاشان ، فروشگاه های آنلاین مانند فروشگاه آنلاین فرش تو است ، زیرا قیمت فرش ماشینی در این فروشگاه به دلیل عرضه مستقیم و بی واسطه بسیار مناسب است .
خرید فرش کاشان از کارخانه یک خرید مستقیم و بی واسطه محسوب می گردد و به همین دلیل فرشی که از کارخانه تهیه می شود بسیار ارزانتر از نمایشگاه ها می باشد . خرید فرش ماشینی کاشان از وب سایت فرش تو تسهیلاتی نظیر ارسال رایگان فرش درب منزل را به دنبال دارد . خرید غیر حضوری آسان ، مقايسه قيمت ها ، امنيت در پرداخت ، پرداخت آسان ، ارسال رایگان درب منزل، گارانتی 10 ساله محصول از مزیت های خرید از وب سایت فرش تو است.
در خرید آنلاین و اینترنتی فرش های ماشینی کاشان از خدماتی چون : دیدن فرش های ماشینی متنوع در کوتاه ترین زمان ، امکان مقایسه با دیگر فروشگاه های اینترنتی فرش ، نبود محدودیت زمانی و مکانی برای خرید فرش ، پایین آوردن قیمت محصولات ، خرید فرش اصل ، خرید فرش به قیمت تولیدی ، اطلاع از جدیدترین طرح و نگاره های فرش ، صرفه جویی در وقت و هزینه از خدمات فروشگاه اینترنتی فرش تو می باشد .
شرکت فرش تو ، متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را که شامل : فرش های 1500 شانه ، فرش 1200 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 700 شانه و فرش های طرح 700 شانه است را به قیمت تولیدی و درب کارخانه به صورت آنلاین عرضه می کند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه