برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۹۹/۱۲/۱۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش ارزان 700 شانه 8 رنگ از کارخانه

فرش ماشینی هفتصد شانه هشت رنگ کاشان

فرش ماشینی 700 شانه هشت رنگ
این روز ها فرش های ماشینی با تنوع کیفی بسیار زیادی تولید و روانه بازار می گردد . فرش های اکرولیک 700 شانه از دسته قالی های با کیفیت و محبوب بازار فرش هستند که با نخ صد در دصد اکریلیک هیت ست شده و تار و پود صد در صد پنبه بافته می شوند . این قالی های درجه یک کاشان بسیار نرم و لطیف بوده و مقاومت بالایی در برابر پاخور شدن و شست و شو و همچنین حرارت های غیر مستقیم دارند .
فرش هایی هفتصد شانه ماشینی کاشان دارای مدل های مختلفی از لحاظ نوع ماشین و نوع الیاف هستند . ماشین بافت و نخ خاب در قیمت و کیفیت قالی هفتصد شانه کاشان تاثیر بسزایی دارند . قالی هفتصد شانه با تراکم طولی 2550 با ماشین آلات Hcpx2 از بهترین نوع قالی ماشینی کاشان است .
کیفیت بافت و شانه در انواع فرش هفتصد شانه یکسان می باشد اما تعداد رنگ های که در این گونه قالی استفاده می شود متغیر است . قیمت فرش هفتصد شانه با میزان رنگ ها در ارتباط می باشد .
انواع فرش های هفتصد شانه اصل کاشان عبارتند از : فرش هفتصد شانه هشت رنگ ، فرش هفتصد شانه ده رنگ و فرش هفتصد شانه دوازده رنگ تولید و عرضه می شوند . قالی های ماشینی 700 شانه هشت رنگ کاشان با استفاده از استاندارد های روز فرش ماشینی و دستگاه های مدرن و پیشرفته مدرن با تکیه بر مواد اولیه درجه یک مانند نخ خاب اکریلیک تولید و روانه بازار می شوند . فرش های ماشینی ارزان و با کیفیت هفتصد شانه هشت رنگ جزء متنوع ترین فرش های ماشینی از لحاظ طرح و رنگ می باشد . این محصولات با خصوصیات منحصر به فردی که دارند نسبت به سایر فرش های هفتصد شانه ارزانتر هستند .
قالی هفتصد شانه هشت رنگ ماشینی با تعداد تراکم عرضی هفتصد ریشه در یک متر مربع با تراکم طولی 2100 تا 2700 بافته می شود . پایین بودن تعداد رنگ به کاررفته در فرش باعث شده است فرش از قیمت مناسب تری برخوردار باشد . در بافت محصولات هفتصد شانه هشت رنگ کاشان از نخ پلی استر استفاده می شود . شفافیت و درخشندگی الیاف پلی استر سبب شده است که همانند ابریشم مصنوعی در فرش نمایان شده و منجر به تولید فرش هفتصد شانه ابریشم گونه شود . بافت این فرش ها با دستگاه پیشرفته باعث تولید فرش درجه یک شده است . فشردگی و انسجام در میان الیاف و ریشه های قالی ماشینی هشت رنگ هفتصد شانه زیاد است و می توان از آن در مکان های پر رفت و آمد استفاده کرد . تراکم طولی امکان باز شدن گره های قالی هفتصد شانه هشت رنگ را از بین برده و فرش را منسجم تر و دستبافگونه می کند .
الیاف اکریلیک از بهترین نخ خاب برای بافت فرش هفتصد شانه هشت رنگ می باشد . نخ اکریلیک ویژگی های الیاف پشم طبیعی را داراست و رنگ پذیری بالایی دارد و با شست و شوهای مکرر تغییر رنگ نمی دهد . نخ خاب اکریلیک ضد حساسیت است و نسبت به نور خورشید و عوامل محیطی مقامت زیادی از خود نشان می دهد .
نخ تار و پود فرش هفتضد شانه هشت رنگ کاشان از جنس پنبه است که فرش را نرم تر و لطیف تر می کند . ضخامت و ارتفاع نخ خاب در این محصولات در حدود هشت میلیمتر است و جزء فرش های ضخیم بازار به شمار می رود . ظرافت فرش هفتصد شانه هشت رنگ با تراکم 2550 زیاد است ولی از فرش های 1200 شانه ظرافت کمتری دارند .
استفاده از هشت رنگ طبیعی در بافت فرش هفتصد شانه بر زیبایی فرش افزوده است . زیباترین طرح های فرش دستباف برای بافت فرش هفتصد شانه هشت رنگ درجه یک کاشان به کار می رود تا طرح و نگاره های فرش جذاب تر شود .
طرح حوض نقره ، طرح مانا ، طرح رز ، طرح هدیه از پرفروش ترین طرح های فرش هفتصد شانه هشت رنگ کاشان است . این قالی های زیبا ، بهترین فرش برای پذیرایی لوکس و مجلل است . قیمت مناسب این فرش های درجه یک توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب کرده است .

خرید فرش هفتصد شانه هشت رنگ کاشان
برای خرید فرش ماشینی هشت رنگ کاشان می توان مسیر های کوتاهی مانند خرید مستقیم فرش از کارخانه را انتخاب نمود . جهت خرید مستقیم فرش های هفتصد شانه هشت رنگ احتیاجی به مسافت های طولانی و پرداخت هزینه های اضافی نیست . با مراجعه به سایت های اینترنتی می توان بهترین و زیباترین فرش های ماشینی هفتصد شانه کاشان را با قیمت کارخانه تهیه کرد .
در وب سایت فرش تو می توان هزینه های اضافی و واسطه گران حذف شده و فرش ارزان هفتصد شانه 8 رنگ با قیمت کارخانه عرضه می شود . فروشگاه اینترنتی فرش تو به منظور حذف واسطه های فروش و هزینه تردد خدماتی چون ارسال رایگان فرش ارزان هفتصد شانه هشت رنگ را ارائه می دهد .
این وب سایت فرش های ارزان هفتصد شانه هشت رنگ را از کارخانه به صورت حضوری و غیر حضوری به سراسر کشور ارسال می نماید . متنوع ترین طرح های قالی ارزان 700 شانه هشت رنگ کاشان در این فروشگاه وجود دارد که دست خریدار را در انتخاب بازنگه داشته است . در خرید اینترنتی فرش های درجه یک هفتصد شانه از سایت فرش تو می توان فرش 700 شانه هشت رنگ را با قیمت کارخانه و ضمانت نامه معتبر خریداری نمود .
در خرید اینترنتی فرش ارزان 700 شانه 8 رنگ در صورتی که محصول عیب دار باشد ضمانت مرجوعی دارد . خرید اینترنتی قالی ماشینی هفتصد شانه از فروشگاه فرش تو محدود به یک زمان و مکان خاص نیست و خریدار در هر ساعتی از شبانه روز و در هر موقعیت مکانی می تواند فرش هفتصد شانه هشت رنگ با کیفیت را از کارخانه خریداری کند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه