برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۱۱/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش خام یا فرش سفید چاپی یا فرش سابلیمیشن چیست؟

فرش خام یا فرش سفید چاپی سابلیمیشن چیست؟

فرش خام یا فرش سفید چاپی (Raw carpet or white carpet) یا فرش چاپ دیجیتال یکی از ترند های چند سال اخیر شده است و در فروشگاه فرش کاشان با بهترین دستگاه ها و الیاف تار و پود بافته می شود و با بهترین قیمت به فروش می رسد.

فرش خام، فرشی است که با الیاف و تار و پود سفید بافته می شود و کیفیت بالای تار و پود فرش خام باعث می شود تا زمانی که می خواهند طرح دلخواه سابلیمیشن یا شابلونی را بر روی فرش خام چاپ کنند با کیفیت بسیار بالایی چاپ شود فرش های خام ماشینی با تراکم  های فرش خام 500 شانه، فرش خام 700 شانه، فرش خام 1000 شانه، فرش خام 1200 شانه و فرش خام 1500 شانه در فروشگاه فرش کاشان، تولید و به فروش می رسد.

 

• فرش خام مخصوص چاپ

فرش خام مخصوص چاپ یا فرش سابلیمیشن (Sublimation carpet)، فرشی است که با بهترین الیاف در فروشگاه فرش کاشان بافته می شود کیفیت بالای الیاف باعث چاپ تصاویر با کیفیتی بسیار بالا بر روی تابلو فرش می شود که جنس الیاف به کار رفته در فرش خام سابلیمیشن آکریلیک،پلی استر و یا ابریشمی می باشد که حتما هم به رنگ سفید می باشد.

 

شاید به این فکر کنید که دلیل اینکه این فرش ها حتما باید به رنگ سفید بافته شوند چیست؟

این فرش های خام مخصوص چاپ سابلیمیشن و شابلونی هستند و حتما باید به رنگ سفید بافته شوند چون تنها کاربردی که فرش خام ماشینی دارد برای استفاده در تابلو فرش ها می باشد و دلیل سفید بودن آن برای این است که تصویری که می خواهند روی فرش خام مخصوص چاپ، چاپ نمایند همه رنگ بندی های تصویر به وضوح روی فرش چاپ شود و سایه روشن و سایه تیره تصاویر قابل تفکیک برای چاپ باشد در فرش کاشان می توانید انواع طرح های تابلو فرش های ماشینی (Machine rugs) که با چاپ سابلیمیشن تولید شده است را مشاهده نمایید و تابلو فرش های ماشینی و تابلو فرش ماشینی آیه با بهترین کیفیت و قیمت در فرش کاشان به فروش می رسند و با خرید عمده تابلو فرش های ماشینی سابلیمیشن می توانید از تخفیف و ارسال رایگان بهره مند شوید.

 

• جنس فرش خام برای چاپ

جنس این فرش های خام سفید همانطور که گفتیم از آکریلیک، پلی استر و ابریشمی می باشد اما در فرش کاشان، فرش های خام ماشینی با آکریلیک هیت ست شده بافته می شود که آکریلیک هیت ست شده بسیار با دوام در برابر حرارت و تابش نور خورشید، مقاوم در برابر شست و شو می باشد که این ویژگی های نخ آکریلیک باعث شده تا تابلو فرش سابلیمیشن بسیار با کیفیت تر از الیاف پلی استر باشد و قیمت فرش خام برای چاپ به دلیل خام بودن فرش خام ارزان و مقرون به صرفه نیز می باشد و همچنین با خرید عمده فرش خام مخصوص چاپ می توانید با قیمتی ارزان تر فرش را از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان خریداری کنید.

 

• فرش خام مخصوص سابلیمیشن

اغلب در زمان های قدیم زمانی که می خواستند چاپ روی فرش ها بزنند باید از قبل طرح را طراحی می کردند و بعد روی فرش ها چاپ می زدند که این کار به شدت زمانبر بود و بعد از گذشت زمان دستگاه چاپ سابلیمیشن روی کار آمد که این دستگاه به راحتی طرح چاپی را روی فرش ماشینی خام چاپ می کند که در کمترین زمان ممکن این کار امکان پذیر می باشد و این دستگاه چاپ سابلیمیشن تنها در چاپ روی تابلو فرش کاربرد ندارد بلکه برای چاپ روی انواع لباس، لیوان، کوسن و .... استفاده می شود.

 

• تفاوت نخ آکریلیک (Acrylic yarn) با پلی استر (polyester string) در بافت فرش ماشینی خام چیست؟

آکریلیک از الیاف مصنوعی می باشد و از پلیمری به نام پلی اکریلو نتریل می باشد نخ های آکریلیک همانند نخ های پشم می باشند چیزی که در نخ های آکریلیک توجه ما را به خود جلب نموده است برای استفاده در تابلو فرش ها رنگ پذیری بسیار خوب این نخ ها می باشد و مقاومت خوبی که دارند.

الیاف پلی استر هم تقریبا همانند پشم می باشد قابلیت دفع رطوبت بسیار بالایی دارد و همین باعث شده تا جذب رطوبت آن صفر باشد و در مقابل نور خورشید بسیار مقاوم می باشد اما الیاف پلی استر قابلیت برگشت پذیری خوبی نسبت به دیگر الیاف ندارند یعنی ممکن است با چند بار شستشو الیاف تابلو فرش روی هم بخوابند و به قول معروف زشت چشم شوند پس با توجه به مواردی که گفته شد الیاف آکریلیک هم قیمت خوبی دارند وبا توجه به قیمت خوب این نخ دارای انعطاف و کیفیت بالایی نسبت به دیگر الیاف هستند.

 

• ابعاد فرش خام یا فرش مخصوص چاپ

فرش ماشینی خام با ابعاد مختلفی بافته می شود و در فرش کاشان به صورت حضوری و یا غیر حضوری به فروش می رسد. فرش های خام همانطور که گفتیم اغلب برای استفاده در تابلو فرش ها استفاده می شوند و ابعادی که بیشتر فرش های سابلیمیشن بافته می شوند 50*70 و 50*100 می باشد ولی اگر ابعاد دیگری مد نظر مشتریان عزیز فرش کاشان باشد می توانید آن ابعاد مد نظر خود را سفارش دهید و ابعاد دیگر فرش خام مخصوص چاپ به شرح ذیل می باشد:

(20*30,20*35) ,(30*40,35*50) ,(50*50,70*70) ,(60*90,70*100) ,(100*100,80*120) ,(100*150,100*200) , (150*225,150*300)

 

• نحوه چاپ طرح با استفاده از دستگاه سابلیمیشن

چاپ طرح با استفاده از دستگاه سابلیمیشن به این صورت است که طرح مورد نظر را روی کاغذ های مخصوص چاپ، چاپ می کنند و با استفاده از رنگ های مخصوص روی فرش خام سابلیمیشن چاپ می زنند و با دادن حرارت رنگ را از حالت مایع به گاز در می آوردند و روی سطح فرش می افشانند و امکان چاپ هر نوع عکس با درجه رنگی متفاوت روی فرش خام با استفاده از دستگاه چاپ سابلیمیشن امکان پذیر می باشد.

 

• دو نوع چاپ در تابلو فرش ها داریم که یکی از آن ها چاپ سابلیمیشن و دیگر تزریقی می باشد حالا تفاوت بین این دو چیست؟

در چاپ سابلیمیشن تا یک میلی متر روی سطح فرش عکس و طرح مورد نظر روی آن چاپ می شود ولی در روش تزریقی تا عمق فرش رنگ و طرح نمایان است یعنی اگر ریشه های فرش را کنار بزنید یا پشت فرش را ببینید رنگ و طرح چاپی پشت فرش هم نمایان است ولی در فرش سابلیمیشن این گونه نیست و فقط طرح روی سطح تابلو فرش خام دیده می شود.

 

مجموعه فرش کاشان با تولید فرش خام سابلیمیشن باعث شده است تا بهترین عکس ها و بهترین لحضات خود را روی تابلو فرش های خام ماشینی چاپ نمائید و تصویری همیشگی را ثبت نمائید و تابلو فرش های چاپی یکی از بهترین هدایایی است که می توانید به عزیزان خود هدیه کنید و عکس و طرح و ابعاد سفارشی خود را با مجموعه فرش کاشان در میان بگذارید و سفارش دهید و هدیه ای خاص به عزیزان خود هدیه کنید.

فروشگاه اینترنتی فرش کاشان اقدام به فروش فرش خام یا فرش سفید چاپی نموده است و با خرید عمده فرش خام می توانید از تخفیف و ارسال رایگان فرش بهره مند شوید. با خرید اینترنتی فرش خام و یا تابلو فرش های ماشینی سابلیمیشن، فرش کاشان این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم نموده تا اگر بافت سفارشی فرش خام یا تابلو فرش می خواهند به راحتی با کارشناسان ما در ارتباط باشند و تابلو فرش خود را سفارش دهند. فروشگاه آنلاین فرش تو، به دلیل اینکه تولید کننده فرش های ماشینی خام یا سابلیمیشن می باشد به همین دلیل فرش های را با سود کم و بدون واسطه به فروش می رساند.

فروشگاه اینترنتی فرش تو زیر مجموعه فرش کاشان می باشد. 

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه