برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۱۱/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.
فرش خام یا فرش سفید چاپی

فرش خام یا فرش سفید چاپی

فروش فرش خام یا فرش سفید چاپی یا فرش چاپ دیجیتال به صورت سفارشی

فروش ویژه فرش خام ماشینی با کیفیت در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان که به صورت مستقیم تولید کننده فرش های خام یا فرش سفید چاپی می باشد و مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.
و به دلیل تولید بدون واسطه و فروش به صورت مستقیم و غیر مستقیم قالی سفید ماشینی مورد استقبال قرار گرفته است. فرش خام یا فرش سفید چاپی یا فرش مخصوص چاپ فرشی است که کاملا به رنگ سفید با الیاف و تار و پود سفید بافته می شود و به دلیل خام بودن این فرش با قیمتی مقرون به صرفه و ارزان به فروش می رسد و قیمت فرش خام با توجه به ابعاد مورد نظر متغیر می باشد.
فرش خام یا سابلیمیشن، فرشی است که برای چاپ به فروش می رسد و طرح های سابلیمیشن وشابلونی روی این دسته از فرش های خام مخصوص چاپ، چاپ می گردد و اگر فرش خام دارای کیفیتی بسیار خوب و با الیاف با کیفیت بافته شده باشد طرح چاپی که روی این فرش سفید می زنید بسیار با کیفیت و مانند پوستر جلوه خواهد کرد و پر فروش ترین فرش خام برای تابلو فرش ها ابعاد 50*70 یا 50*100 می باشد فرش های خام عمدتا برای استفاده در تابلو فرش ها وقالیچه ها مورد نظر قرار گرفته اند 
در فرش کاشان مشتریان می توانند به صورت حضوری و یا غیر حضوری از فروشگاه آنلاین ما خرید کنند و طبق قوانین ذکر شده در سایت تا حد تعیین شده مقدار خرید می توانند از ارسال رایگان فرش خام ماشینی بهره مند شوند و فرش کاشان دارای ضمانت اصل بودن کالا، نماد تجارت الکترونیک و نماد ضمانت پرداخت بانکی می باشد
.

 

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه