برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۲/۲۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» بازار اینترنتی فرش ماشینی در ایران

خرید و فروش اینترنتی در بازار فرش ماشینی ایران

امروزه میتوان شاهد خرید و فروش های آنلاین را در همه اقلام مصرفی و سرمایه ای بود . خرید و فروش آنلاین که به عنوان جدیدترین راه ارتباطی و مبادله در جهان امروز رواج دارد ، در کشورهای جهان سوم شکل کاملی به خود نگرفته است و روز به روز در حال گسترش و اقبال عموم همگان قرار می گیرد . خریدهای اینترنتی خصوصا در مورد کالاهایی مثل فرش که تنوع محصول را نمیتوان در هیچ فروشگاهی یکجا دید و شرایط دشوار حمل و نقل فرش قابل چشم پوشی نخواهد بود اهمیت بسزایی دارد . مبادلات اینترنتی در قرن بیست و یک جای ارائه پول نقد و دریافت فیزیکی کالا را گرفته است .
در کشوری که فرش فروشی از قدیمی ترین شغل ها محسوب می شود و در طول تاریخ انواع و اقسام روش های خرید و فروش را به خود دیده است ، می تواند به راحتی پذیرای مبادلات اینترنتی باشد و با ورود به بازار آنلاین دیگر مشتری در بازارهای فرش فروشی شهر ها و مراجعه با حجره های فرش فروشی نخوایم دید .
رفتن به سمت و سوی بازارهای آنلاین و قرار گرفتن در مبادلات اینترنتی مزایای بیشماری خصوصا برای کسانی که در شهارهای بزرگ دنیا زندگی میکنند دارد . در این مقاله با توضیح کامل بازار اینترنتی ، در مورد مزایای این نحو از مبادلات سخن خواهیم گفت .
خرید اینترنتی فرش
استارت آپ ها ، وب سایت های خرید و فروش ، صفحات مجازی ایجاد شده جهت تبلیغ کالا و ... از معدود روش های خرید و فروش های آنلاین هستند که در سراسر دنیا شاهد هستیم . با فراگیر شدن شبکه جهانی اینترنت دیگر جایی در دنیا نیست که با وجود حیات نتوان به اینترنت و دنیای مجازی دسترسی داشت . همگام با این موضوع و سایر جنبه های زندگی کسب و کارها هم به سمت و سوی آنلاین شدن حرکت کرده بر پایه اینترنت فعالیت می کنند . اینترنت که به عنوان تکنولوژی غیر قابل باور و شگرفت توانسته است به شکل عجیب و باور نکردنی ای کار و زندگی مردم را تغییر داده و با تمام ابعاد زندگی به راحتی عجین شود .
اولین فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ایران به صورت یک وب سایت اینترنتی در سال ۱۳۸۷ شکل گرفت و تحت عنوان عرصه تخصصی فروش اینترنتی فرش در ایران در وب سایت های فارسی وارد شد و به ارائه خدمات پرداخت . از آن تاریخ به بعد موضوع فروش اینترنتی فرش های ماشینی توسط تولیدکنندگان جدی گرفته شد و به صورت کاملا حرفه ای دنبال گشت . به طوری که در حال حاضر و پس از گذشت حدود یک دهه از برپایی اولین درگاه فروش اینترنتی فرش ماشینی در ایران ، بازار اینترنتی فرش ماشینی با جدیت و پشتکار به دنبال بهتر شدن ، قرار گرفتن در دل پیشرفت های روز و به دنبال ارائه خدمات بهتر و کاربردی تر به مشتریان است . همچنین برای تشویق مردم و مشتریان جهت خرید محصولات به صورت آنلاین و اینترنتی تخفیف ها و آفر های ویژه ای در این گونه خرید ها لحاظ شده است ، برای مثال ارائه محصول به قیمت تولیدی یا قیمت عمده ، تحویل کالا درب منزل به صورت ، ارسال محصول به صورت رایگان ، ارائه ضمانت نامه و یا هدیه تخفیف از جمله مواردی است که جهت بهبود فرهنگ مبادلات اینترنتی ایجاد شده است .

نکات مهم برای خرید اینترنتی فرش
یکی از دلایلی که کشورهای جهان سوم کمتر از کشورهای پیشرفته از بازرارهای اینترنتی کمک می گیرند عدم اعتماد به این گونه سیستم ها توسط افراد است . برای بالا بردن امنیت خرید در خریدها و مبادلات اینترنتی لازم است نکاتی را مد نظر داشت تا بتوان با اطمینان بیشتر خرید کرد ، در این قسمت به تعدادی از این موارد اشاره میکنیم :
در بازار آنلاین پرداخت و بهای کالا باید توسط کارت بانکی و به صورت آنلاین صورت بگیرد ، در اولین گام نسبت به مبلغ خرید اطمینان حاصل نمایید و حتما در موقع انجام تراکنش کد یا شماره پیگیری را در نزد خود نگه دارید . این پرداخت از طریق کارت بانکی و رمز دوم انجام می شود ، قبل از وارد نمودن رمز دوم از معتبر بودن وب سایت اطمینان حاصل کرده و رمز دوم را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید . لازم است قبل از اقدام به پرداخت تمام جوانب خرید را مد نظر قرار دهید و از انتخاب محصول اطمینان داشته باشید . به هیچ وجه از سایت های مشکوک یا بی هویت خرید ننمایید .
عملیات خرید های آنلاین بسیار ساده است و با آشنایی اندکی به کامپیوتر و فضای اینترنتی میتوان این کار را انجام داد .

4مزیت خرید و فروش در بازارهای اینترنتی
1-    حق انتخاب :
تنوع فرشها آنقدر زیاد است که جهت دیدن تمام طرح ها باید چند روز زمان را صرف نمود اما در بازارهای آنلاین میتوان تمام محصولات را در چند صفحه و با چند کلیک دید و مورد بررسی قرار داد . مشتریان اینترنتی دارای قدرت انتخاب بالایی خواهند بود و با طیف وسیعی از  فروشگاه های  اینترنتی به اندازه تمام برندهای موجود مواجه میشوند . اگر از کاربران اینترنتی باشید در انتخاب کالا محدود به انتخاب فروشگاه های محلی نخواهید شد و توانایی آن را خواهید داشت که کالای مورد نیاز خود را در دورترین فروشگاه دیده و انتخاب کنید . در حال حاضر و با توجه به افزایش روند خرید و فروش های اینترنتی و از طرف دیگر تلاش فروشگاه های اینترنتی جهت جلب رضایت و خرید مشتری استاندارد های لازم در این گونه مبادلات در حال رعایت کردن است .   
2- افزایش قدرت خرید :
مقایسه کردن انواع برندها ، انواع طرح و آگاهی از جزئیات هر محصول تنها با چند کلیک و گذران چند ثانیه زمان توسط مشتری صورت میگیرد و در این مقایسه مشتری میتواند بهترین کالا را انتخاب و به سبد خرید خود بیافزاید . 
3- دسترسی بیشتر به خدمات و محصولات :
برای فروشگاه اینترنتی هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد ، شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز که اراده نمایید به فروشگاه و بازار اینترنتی وصل شده و نسبت به خرید و دیدن محصولات اقدام نمایید . در بازارهای اینترنتی لزومی به گشت جهت یافتن جای پارک ، ایستادن در صف های طولانی ، ماندن در ترافیک و ... نیست . بازارهای اینترنتی به لحاظ عدم محدودیت زمانی و مکانی هم برای خریدار و هم برای فروشنده بسیار حائز اهیمت هستند .
4-  حذف هزینه های سربار و واسطه :
بازارهای اینترنتی مستقیما از تولید کننده به فروشنده پل می زنند و با در این میان تمام هزینه های سربار خرید ، اجاره مغازه ، دکوراسیون ، سود واسطه گر ، قبض های خدماتی و .... حذف خواهد شد و کالا با کمترین قیمت ممکن به دست خریدار میرسد .

فروشگاه اینترنتی فرش کاشان
می توان گفت تمام تولیدگنندگان فرش ماشینی با راه اندازی وب سایت در بازارهای آنلاین و اینترنتی نقش داشته و محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش میرسانند . در بین تعداد زیاد تولیدکنندگان شرکت تولیدی فرش تو  به عنوان برند نامی و مفتخر به داشتن تعداد زیادی مشتری جهت حال رفاه خریداران در وب سایت شرکت خود از انواع محصولات رونمایی کرده است . خریداران می توانند با دیدن طرح ها ، ویژگی ها ، گرفتن مشورت از کارشناسان سایت به صورت آنلاین کالای مورد نظر خورد را انتخاب و نسبت به خرید اقدام نمایند . با خرید اینترنتی فرش کاشان از وب سایت فرش تو ، می توانید بهترین محصولات را با کمترین قیمت خریداری کنید ، چون در این خرید رابطه بین فروشنده و خریدار یک رابطه مستقیم می باشد و هیچ واسطه ای وجود ندارد و قیمت محصولات به قیمت درب کارخانه می باشد .

برچسب
'خرید اینترنتی فرش' , 'فروش اینترنتی فرش' , 'خرید اینترنتی فرش کاشان' , 'فروشگاه اینترنتی فرش کاشان'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه