برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۲/۲۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» ویژگی فرش ترک

بیان ویژگی فرش فانتزی ترک

با مدرنیته شدن منازل ، برخی از افراد فرش های کلاسیک و سنتی را نمی پسندند و به دنبال فرش هایی با سبک وسیاق مدرن می باشند . فرش ترک با طرح ها و نقشه ای ساده و با رنگ بندی لایت ، توانست جای خود را درمنازل مدرن و امروزی باز کند .


ویژگی فرش ترک
بیشتر این محصولات با شانه 400 و تراکم 960 بافته می شوند . جنس نخ خاب آن از الیاف آکریلیک هیت ست شده می باشد . همان طور که گفتیم ویژگی منحصر به فرد آن رنگبندی روشن و لایتی است که دارد ولی با اینکه فرش ترک دارای رنگ های روشن می باشد ولی رنگ زمینه آن چرک تاپ می باشد . استفاده از بهترین الیاف در بافت این محصول ، باعث شده است که با شست وشوی بسیار ، ماهیت این محصول از بین نرود . عدم پرزدهی و وزن مناسب آن از دیگر ویژگی های این محصول می باشد . استفاده از طرح های ساده و شیک و رنگبندی لایت و آرام و  برجستگی که روی طرح های آن دیده می شود از خصوصیات ظاهری فرش ترک می باشد . این محصول در ابعاد مختلف عرضه می شود . شرکت فرش تو ، فرش ترک فانتزی را در ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12 متری عرضه می کند .
تفاوت فرش ترک با فرش کلاسیک ، در طرح ها و نقشه ها و رنگبندی آن است . فرش های کلاسیک دارای طرح های اصیل ایرانی از قبیل ترنج و حاشیه و یا طرح افشان می باشد ولی در طراحی فرش ترک ، تکرار خطوط اسلیمی ، خشت هایی با اشکال هندسی ، به کار گیری اشکال هندسی کوچک در سراسر فرش از نمونه های طرح های فرش ترک می باشد . تقارن در فرش ترک به وفور دیده می شود . تکرار طرح از ویژگی این محصول می باشد .


انتخاب فرش ترک

اگز منزلتان کوچک و کم نور می باشد و دکوراسیون شما مدرنیته می باشد ، فرش ترک انتخاب خوبی می تواند باشد . هماهنگی بین پرده و مبل و فرش خیلی تاثیر بسزایی در فضای منزل دارد . اگر از فرش ترک که دارای نقشه های ساده و رنگبندی ملایم می باشد استفاده می کنید ، پرده و مبل را ساده نگیرید تا فضای منزلتان یکنواخت نشود .
شرکت فرش تو ، یکی از بزرگترین عرضه کننده فرش ترک در کاشان می باشد . استفاده از بهرین الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت این محصول ، طرح های بسیار زیبا و مدرن با رنگبندی فوق العاده از ویژگی های فرش ترک این شرکت می باشد . ضمانت نامه و بیمه نامه همراه محصول ، ارسال سریع محصول ، عودت محصول در صورت ناراضی بودن مشتری از کیفیت و جنس و یا طرح و رنگ آن ، از مهمترین اهداف این شرکت می باشد . این شرکت برای افرادی که به دنبال فرش ترک ولی با طرح های اصیل ایرانی هستند ، اقدام به طراحی فرش ترک طرح افشان کرده است و این شرکت توانسته است تلفیقی از هنر اصیل ایرانی را در فرش مدرن پیاده کند . فرش ترک دارای ترنج مرکزی نیز یکی دیگر از شاهکارهای این شرکت می باشد .

برای خرید فرش ترک در طرح ها و رنگبندی مختلف ، کلیک کنید .

برچسب
'فرش ترک' , 'فرش ترک فانتزی' , 'ویژگی فرش ترک' , 'خرید فرش ترک'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه