برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۲/۲۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» بهترین فرش 700 شانه

بهترین فرش 700 شانه ماشینی کاشان

فرش های 700 شانه جزء فرش های پرفروش در ایران هستند چون هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند و هم دارای قیمت مناسبی می باشند . در این مقاله سعی داریم تا در مورد کیفیت بهترین فرش 700 شانه توضیح دهیم .


کیفیت فرش 700 شانه
فرش های 700 شانه ، در تراکم های مختلف تولید می شوند . فرش 700 شانه تراکم 2550 ، بهترین فرش های 700 شانه هستند . تراکم به تعداد گر هایی که در یک متر از طول فرش وجود دارد گفته می شود که با بالا رفتن تراکم یک محصول ، آن محصول فشرده تر می شود و مستحکم تر می شود و دارای استقامت بیشتری می شود . شانه به زیبایی فرش مربوط است . به تعداد گره هایی که در یک متر از عرض قالی وجود دارد ، شانه می گویند که با بیشتر شدن شانه ، فرش ، دستبافتگونه تر و زیباتر و ظریف تر می شود . پس می توان گفت که کیفیت فرش به شانه و تراکم محصول بستگی دارد ولی تنها ملاک تعیین کیفیت نیست . چون عواملی دیگر هستند که بر کیفیت فرش 700 شانه اثر می گذارند . یکی از این عوامل جنس نخ مصرفی می باشد .


جنس نخ مصرفی فرش 700 شانه
در بافت فرش 700 شانه ، سه نوع نخ استفاده می شود .
نخ تار : به صورت عمودی ، در چله کشی قالی قرار می گیرد که از مخلوط پنبه و پلی استر استفاده می شود .
نخ پود : نخی است که به طور افقی در چله کشی فرش قرار می گیرد و در عرض فرش ، قرار می گیرند و علاوه بر پنبه باید از نخ جوت هم در آن استفاده شود .استفاده از نخ جوت در بافت نخ پود به این دلیل است که جلوگیری از چین و چروک فرش شود و ماهیت فرش را حفظ می کند .
نخ خاب : مهمترین عامل بالابردن کیفیت فرش 700 شانه ، نخ خاب است که اگر از الیاف صددرصد آکریلیک استفاده شود ، کیفیت این محصول ، بیشتر می شود . الیاف آکریلیک هیت ست شده دارای مزایای بسیاری می باشد که در ذیل به آن اشاره می کنیم :
•    بدون پرزدهی
•    دارای مقاومت و استحکام بالا به دلیل هیت ست شده ( هیت ست عملی است که برروی الیاف آکریلیک انجام می دهند و الیاف را قبل از بافت از تونل بخار و گرما عبور می دهند تا الیاف مستحکم تر شوند و منسجم شوند )
•    تثبیت و عدم تغییر بعد از شست وشوی فرش 700 شانه
•    عدم تغییر در برابر نور آفتاب و حرارت ها
•    عدم جذب پذیری آلودگی و گرد و غبار ها
•    ضد آلرژی و حساسیت
پس می توان گفت که محصولات 700 شانه ، اگر با الیاف پلی استر یا الیاف نایلونی بافته شوند ، می تواند بی کیفیت محسوب شود . قیمت فرش 700 شانه بافته شده با الیاف آکریلیک هیت ست شده به علت بالابودن قیمت الیاف آکریلیک و عمل هیت ست شدن ، بالاتر از پلی استر می باشد . ولی این محصول ، سالیان متمادی می تواند طنین انداز منزل شما باشد بدون اینکه تغییری در کیفیت آن رخ دهد .


دستگاه بافت فرش ماشینی 700 شانه
دستگاه بافت یکی دیگر از عوامل تعیین کننده کیفیت این محصول می باشد . در بافت فرش 700 شانه تبدیلی ، از دستگاه های بافت فرش 500 شانه استفاده می شود و با ایجاد تغییراتی در روند بافت این محصول ، قالی 700 شانه را می بافند ولی در بافت فرش 700 شانه واقعی ، باید از دستگاه شونهر آلمان یا HCPX2 بافته شود . این دستگاه ، فرش های با شانه و تراکم بالا را با بهترین الیاف آکریلیک می بافد و کیفیت قالی را به طور چشمگیری ارتقاء می دهد .


خرید فرش 700 شانه
استفاد هاز الیاف آکریلیک ، استفاده از دستگاه های پیشرفته ، سبب ارتقاء کیفیت قالی 700 شانه می شود . حال اگر محصولی با این ویژگی ها ، نام کاشان هم بر آن نهاده شود ، بی شک جزء بهترین فرش 700 شانه به حساب می آید . شرکت فرش تو ، عرضه کننده انواع فرش های 700 شانه واقعی با تارکم 2550 می باشد . به علت پایین بودن فرش های تبدلی 700 شانه ، این شرکت ، از عرضه این دسته از محصولات خودداری می کند . دنیای بی کران تنوع و طرح محصولات  فروشگاه آنلاین فرش تو ، نشان از تولیدات بالای این شرکت می باشد . طرح افشان ، طرح المیرا ، طرح الیزا ، طرح باغ بهشت ، تنها نمونه هایی از محصولات 700 شانه این فروشگاه آنلاین می باشد . این شرکت پس از سفارش محصول توسط مشتری ، ارسال سریع فرش را سرلوحه خدمات خود قرار می دهد . خریداران باید بدانند که محصول فرستاده شده ، همراه با بیمه نامه و ضمانت نامه می باشد و در صورت هر گونه عیب یا نقصی در محصول ، فرش 700 شانه ماشینی ، با هزینه خود شرکت ، عودت داده می شود .

برچسب
'فرش 700 شانه' , 'فرش 700 شانه تراکم 2550' , 'بهترین فرش 700 شانه' , 'کیفیت فرش 700 شانه' , 'قیمت فرش 700 شانه' , 'فرش ماشینی 700 شانه' , 'خرید فرش 700 شانه'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه