برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۲/۲۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» لیست قیمت فرش ماشینی

لیست قیمت فرش ماشینی کاشان

تمامی محصولات برای خود اتحادیه ای دارند که برقیمت محصولات نظارت می کنند و بر اساس میانگین قیمت های تمام شده  آن محصول قیمتی را برای آن تعیین می کنند . یکی از پر تقاضا ترین محصولات ، فرش ها می باشند . برای تعیین قیمت فرش ماشینی مبنایی را برای آن قرار داده و بر اساس آن مبنا برای آن ها قیمت تعیین کرده که یک نمونه از این موارد جنس الیاف بکار رفته در آن می باشد . به دلیل این فرش ها جزو وسایلی می باشند که همگان از آن ها استفاده می کنند قطعا باید لیست قیمت مشخصی از آن ها وجود داشته باشد و در اختیار عموم قرار بگیرد . قیمت فرش ها به عوامل زیادی وابسته است و این باعث تغییر و بالا پایین رفتن قیمت آن ها شود . بنابراین باید یک لیست قیمت کامل برای آن ها تعریف شده و در اختیار خریداران فرش ماشینی قرار بگیرد . با این کار خریدارن می توانند مطلع شوند که قیمت فرش چگونه تعیین شده و چرا چنین قیمتی برایش تعیین می شود ؟ با این کار سودجویان و افراد متقلب دیگر نخواهند توانست بر اساس صلاح دید خود برای فرش قیمت تعیین کنند .

 

لیست قیمت فرش

در ادامه این مقاله سعی می کنیم طبق خبرگذاری معتبر متوسط قیمت تعیین شده برای فرش ماشینی در سال 1397 را بیان کنیم . به دلیل وارد شدن مواد اولیه فرش ها و همچنین ناپایدار بودن اوضاع اقتصادی قیمت فرش ماشینی بسته به تعداد شانه و تراکم و جنس الیاف بکار رفته در آن دارای نوسانات زیادی در قیمت می باشد .  به همین دلیل لیست قیمت برای این کالا هر روزه ارائه می شود . زیرا لیست قیمت فرش امروز با دیروز تفاوت زیادی دارد .

 

 عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت فرش ماشینی

اگر تا به حال به بازار فرش مراجعه کرده باشید حتما با این موضوع رو به رو شده اید که در آن جا فرش های مشابه زیادی را به شما معرفی کرده اند با قیمت های متفاوت . و حتما این سوال برایتان پیش آمده است که چرا این چنین است فرش های که از نظر ظاهر طرح و رنگ یکسان هستند و هیچ تفاوتی با هم ندارند چرا قیمتشان باید تا این حد متفاوت باشد . هر دوی آن ها را با یک نقشه و با یک دستگاه بافته اند پس علت تغییر قیمت آن ها چیست ؟ در ادامه به عواملی که در قیمت گذاری بسیار تاثیر گذار می باشند را بیان می کنیم :

 

جنس الیاف بکار رفته در فرش های ماشینی

یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت فرش ماشینی جنس الیاف است که در آن ها بکار رفته است . برای بافت فرش های ماشینی از الیاف مصنوعی استفاده می کنند که این الیاف ها عبارتند از : بی سی اف ، پلی استر ، اکریلیک هیت ست ، پشم و پلی پروپیلن . که هر کدام از آن ها دارای خواص و قیمت مخصوص به خود می باشند . همچنین هر کدام در دسته خود با تغییر شانه و تراکم قیمت های متفاوتی در بازار دارند . بنابراین هر کدام دارای لیست قیمت مخصوص به خود هستند. به همین دلیل است که فرش با رنج قیمت متفاوت در یک بازار وجود دارد که در مورد هر کدام توضیحاتی را بیان می کنیم . در بین تمامی آن ها ابتدا پشم مرغوب ترین است و سپس اکریلیک  قرار می گیرد زیرا از نظر فنی بسیار به پشم شبیه است و تفاوتشان در مصنوعی بودن اکریلیک است و طبیعی بودن پشم . بعد از اکرلیک ابریشم مصنوعی قرار دارد که همان الیاف پلی استر می باشد . الیاف های بی سی اف ، پلی پروپلین و پلی استر از جنس پلاستیک می باشند به همین دلیل دارای درخشندگی و براقیت خاصی هستند اما به دلیل این که از نظر مقاومت در برابر فرش های پشم و اکریلیک در رده ی پایین تری هستند قیمتشان نسبت به آن دو مناسب تر است . 

 

تراکم بافت

از عوامل دیگر موثر در قیمت فرش های ماشینی تعداد شانه و تراکم آن ها می باشد . منظور از تراکم و شانه تعداد گره های بکار رفته در طول و عرض فرش می باشد . و هر چه این تعداد گره ها ببشتر باشد به معنی بالا رفتن شانه و تراکم فرش های ماشینی می باشد یافته و قیمت نیز افزایش می یابد . بنابراین هر چه تراکم و شانه در یک فرش بیشتر شود ارزش اقتصادی آن نیز افزایش می یابد . و همچنین می توان گفت که فرش های 1200 شانه نسبت به فرش های 1000 شانه و فرش های 1000 شانه نسبت به فرش های 700 شانه دارای قیمت بالاتری هستند . و در لیست قیمت فرش های ماشینی می توان چنین گفت که ابتدا قیمت فرش های سفارشی قرار دارند و بعد به ترتیبب قیمت فرش 1200 شانه ، قیمت فرش 1000 شانه ، قیمت فرش 700 شانه و قیمت فرش 500 شانه قرار می گیرند .

 فرش های 700 شانه خود سه دسته می شوند که هر کدام دارای قیمت تعیین شده متفاوتی می باشند . انواع فرش های 700 شانه عبارتند از فرش های 700 شانه واقعی ، فرش 700 شانه تبدیلی و فرش طرح 700 شانه که این سه دسته از محصولات فرش ماشینی از نظر قیمت فرش های 700 شانه دارای قیمت بالا تری هستند و بعد 700 شانه تبدیلی و سپس فرش های طرح های 700 شانه می باشند . در این بین وجود دارند سودجویانی که فرش های 700 شانه تبدیلی و یا طرح 700 شانه را به قیمت فرش های 700 شانه به مشتریان می دهند .  بنابراین در هنگام خرید فرش های 700 شانه حتما باید به این نکته توجه فرمایید و شناسنامه پشت فرش را چک نمایید تا از اصل بودن محصول مطمئن شوید .

یکی از عرضه کنندگان فرش ماشینی کاشان ، شرکت فرش تو می باشد که کلیه محصولات خود را با درجه کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مشتری می رساند . شما می توانید برای خرید اینترنتی فرش کاشان به فروشگاه آنلاین فرش تو مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید .

برچسب
'قیمت فرش ماشینی' , 'لیست قیمت فرش' , 'قیمت فرش های سفارشی' , 'قیمت فرش 1200 شانه' , 'قیمت فرش 1000 شانه' , 'قیمت فرش 700 شانه' , 'قیمت فرش 500 شانه'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  عیوب احتمالی فرش ماشینی قبل از خرید فرش
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه