برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۲/۲۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش 1200 شانه 8 رنگ

فرش 1200 شانه 8 رنگ کاشان با قیمت مناسب

امروزه با پیشرفت صنعت در تولید فرش ماشینی ، فرش های شبیه فرش دستباف ، عرضه می شود که طرح ها و نقشه های آن ، نماد فرهنگ و هنر  اصیل ایرانی است . تولیدکننده ای موفق است که بتواند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها ، فرش های باشانه و تراکم بالا را تولید کند . یکی از این محصولات با شانه و تراکم بالا ، فرش های 1200 شانه 8 رنگ است که جزء فرش های ریز بافت محسوب می شود و به علاقه مندان قالی های دستباف ، پیشنهاد خرید فرش 1200 شانه 8 رنگ داده می شود .
خصوصیات فرش 1200 شانه 8 رنگ
این محصولات دستبافتگونه ، در یک متر از عرض آن 1200 گره و در یک متر از طول آن 3600 گره وجود دارد . در بافت این فرش زیبای ماشینی ، از 8 رنگ باکیفیت استفاده می شود . امروزه به دلیل استفاده تولید کنندگان از دستگاه های پیشرفته و مدرن hcix2 که بهترین دستگاه بافت است ، می توان با استفاده از تعداد رنگ بالا ، فرش های 8 رنگ ، 10 رنگ ، 12 رنگ و 14 رنگ تولید کرد . هرچه تعداد رنگ ها بالاتر رود ، زیبایی قالی و قدرت هارمونی آن با دکوراسیون بیشتر می شود .  این فرش لوکس زیبا به دلیل تعداد زیاد گره در آن و بالا بودن شانه و تراکم ، از ویژگی های منحصر به فرد زیر برخوردار می باشد :
• شانه زیاد محصول ، سبب ظرافت و زیبایی و ریز نقشی آن شده است .
• تراکم بالای آن ، مسبب این است که فرش ماشینی ، در برابر انواع آسیب ها مقاوم باشد و فشردگی زیاد بین گره ها توپری و مستحکم بودن آن را به وجود آورد .
• به دلیل تعداد بالای ریشه ، در بافت نخ خاب آن ، از الیاف خیلی نازک و لطیف و  مستحکم استفاده می شود .
• به دلیل شانه زیاد ، انواع طرح های خیلی ریز و شلوغ را می توان به صورت 1200 شانه بافت .
نخ خاب فرش های 1200 شانه 8 رنگ
الیاف آکریلیک از بهترین الیاف نخ خاب هست که بافت محصولات با آن ، کیفیت و زیبایی فرش ماشینی را بالا می برد و شباهت بسیاری به پشم طبیعی دارد . فرش ماشینی 1200 شانه را با این الیاف تولید می کنند ، چون بدون پرزدهی است ، ضد حساسیت و مقاوم در برابر حرارت های مستقیم غیر مستقیم و نور آفتاب است . الیاف آکریلیک را قبل از بافت ، هیت ست می کنند ، و پرزهای آن را می گیرند و مقاوم تر می کنند . ضخامت آن به دلیل استفاده از نخ های نازک و ظریف کمتر از محصولات دیگر است و ارتفاع نخ خاب آن 8 میلی متر است .
فرش مناسب برای پذیرایی
بهترین فرش برای پذیرایی محسوب می شود ، چون ظرافت و زیبایی بالایی دارد و ضخامت آن کم است . استفاده از آن در دکوراسیون های لوکس و مجلل ، نوعی برجستگی ایجاد می کند . این فرش های دستبافتگونه ، به دلیل ضخامت بسیار کم ، برای اتاق نشیمن مناسب نیستند و بهتر است برای مکان های پررفت و آمد استفاده نشود . برای زیباتر جلوه دادن این محصولات زیبا ، بهتر است رنگ و طرح آن متناسب با پرده و مبل انتخاب شود . اگر پرده و مبل ساده است ، از فرش های با طرح های شلوغ استفاده شود . اگر پرده و مبل طرح دار و شلوغ است ، بهتر است فرش های ساده ، خریداری شود . برای پذیرایی ها ی کوچک ، فرش کرم و برای پذیرایی های بزرگ از فرش های با رنگ های تیره استفاده شود . با رعایت این نکات مهم و اصولی می توانید محصولی زیبا و باکیفیت بالا برای دکوراسیون خود انتخاب کنید .
خرید فرش 1200 شانه
شرکت فرش تو ، عرضه کننده انواع فرش های ماشینی کاشان می باشد . یکی از محصولات دستبافتگونه این شرکت ، فرش های 1200 شانه 8 رنگ است که زیبایی و ظرافت آن ، زبانزد همه است . این فرش های شبیه دستباف ، با قیمت درب کارخانه عرضه می شود . به دلیل علاقه مندی هموطنان عزیزمان به فرش های کاشان ، شرکت فرش تو ، برای مشتریان علاوه بر خرید حضوری ، خرید اینترنتی فرش 1200 شانه را فراهم کرده است . خریداران آنلاین فرش ماشینی کاشان می توانند ، از مزایای زیر بهره مند شوند :
ارسال سریع محصول
• ضمانت نامه و بیمه نامه برای محصولات ارسال شده
• امکان بازگشت محصول در صورتی که طرح و رنگ ، اشتباهی فرستاده شده باشد .
به دلیل فروش مستقیم  ، از قیمت فرش های 1200 شانه ، کاسته می شود و محصولات با قیمتی ارزان تر از بازار ارائه می شوند .

برچسب
فرش 1200 شانه 8 رنگ, فرش های ریز بافت, فرش زیبای ماشینی, فرش 8 رنگ, فرش لوکس زیبا, فرش ماشینی 1200 شانه, فرش مناسب برای پذیرایی, خرید فرش 1200 شانه, خرید اینترنتی فرش 1200 شانه
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه