برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۲/۲۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش 1000 شانه ماشینی

فرش 1000 شانه 10 رنگ

فرش ماشینی 1000 شانه از جمله کف پوش هایی است که در خانه ایرانیان جای گرفته است . فرش های 1000 شانه ، در رنگ ها و طرح های مختلف حد وسطی از کیفیت ، زیبایی و قیمت فرش های ماشینی 700 شانه و فرش های ماشینی 1200 شانه را دارند . از ویژگی های مهم فرش های 1000 شانه که توجه مخاطبین را به خود جلب کرده است ، می توان به ریز بافی نگاره ها و خوبی به تصویر کشیدن طرح ها اشاره کرد . این فرش ها نسبت به فرش های ماشینی 500 شانه و فرش های ماشینی 700 شانه ، ریزنقش تر و گران قیمت تر بوده و در عین حال در رده پایین فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه جای گرفته اند . فرش های ماشینی 1000 شانه همانندمحصولات 1200 شانه به لحاظ داشتن ظرافت بالا و شباهت به قالی های های دستبافت ، فرش دستبافتگونه نام دارند . تعداد شانه و تراکم بالا ، دلیل اصلی این شباهت است .
علاوه بر شانه و تراکم بالا ( در فرش های 1000 شانه تعداد 1000 گره در هر متر عرض فرش زده شده است . ) ، تنوع رنگی بی نظیر در فرش های 1000 شانه زیبایی تمام و کمالی به محصول داده است . تنوع رنگی اگر بر اساس زیبایی شناسی و داشتن هارمونی با سایر وسایل دکور انتخاب شود ، منجر به دگرگونی دکور شده و می تواند سبک و سیاق فضا را تغییر دهد .
فرش 1000 شانه 10 رنگ ، زمینه اصلی از محصولات خوش رنگ و لعابی است که طراحان دکور ، حساب ویژه ایی روی زیبایی آن باز می کنند . متن این مقاله که تحت عنوان فرش 1000 شانه تراکم 3000 ده رنگ نگاشته شده است ، در رابطه با تنوع رنگی و زیبایی محصولات 1000 شانه می باشد . در ادامه با توضیحاتی در مورد محصولات 1000 شانه ده رنگ سعی در راهنمایی مشتریان در خرید بهترین فرش 1000 شانه ده رنگ داریم .
فرش ماشینی هزار شانه
فرش های هزار شانه با ورود خود خلائی را در دنیای فرش و قالی پر نمودند . تکنولوژی تولید این محصول چند سال پس از تولید فرش های ماشینی 700 شانه توسط تولید کنندگان کاشانی  به ثبت رسید . تقاضای بالا ، در همان سال های اولیه ، نشان از موفقیت فرش 1000 شانه 10 رنگ در بازار فرش بود . محصولات 1000 شانه به علت قیمت مناسب و کیفیت بالا نسبت به محصولات مشابه دیگر ، توانستند زودتر از موعد مورد انتظار به حجم بالایی از محبوبیت نائل آیند . محصولات بافته شده تحت عنوان فرش های ماشینی 1000 شانه دارای طراحی زیبا بی نظیر و همچنین ظرافت چشم نواز هستند . ظرافتی که ناشی از شانه و تراکم بالا ست .
هرچه تعداد شانه و تراکم بیشتر باشد ، تعداد گره زده شده در هر متر عرض و طول فرش بیشتر خواهد بود . گره ها وظیفه اتصال نخ خاب را به نخ تار و پود بر عهده دارند . ازدیاد این گره ها ظرافت را بالا برده و موجب در هم تنیدگی و استحکام بیشتر محصول خواهد شد . همچنان ماشین های بافت فرش ماشینی 1000 شانه توان تولید و بافت با نخ های ضخیم و غیر مقاوم را نداشته و در صورت استفاده از نخ غیرمقاوم در دستگاه ، با پارگی نخ و عدم امکان بافت مواجه خواهیم شد . استفاده از نخ های نازک نیز مورد دیگری است که ظرافت فرش را به همراه دارد .
فرش های 1000 شانه 10 رنگ نسبت به همتایان 500 شانه و 700 شانه ضخامت و وزن کم تری هم دارند . همین وزن کم تر جابجایی فرش را راحت تر کرده و مانع مواردی از قبیل پوسیدگی و آسیب به علت سکون خواهد شد .
فرش 1000 شانه در 10 رنگ اصلی
سری به فروشگاه های اینترنتی فروش فرش ماشینی کاشان بزنید . تنوع و تعدد محصولات به حدی است که اگر ندانید دقیقا چه چیزی برای خرید لازم دارید ، در سردرگم خواهید شد . تولیدکنندگانی که دارای سابقه ای درخشان در زمینه فروش فرش ماشینی هستند در بین محصولات خود ، انواع فرش های 1000 شانه با کیفیت عالی و تعدد رنگ را به میزان زیاد ارائه می دهند . محصولات 1000 شانه در حالت کلی از نظر رنگ زمینه به دو دسته فرش های 1000 شانه 8 رنگ و فرش های 1000 شانه 10 رنگ تقسیم می شوند . تراکم طولی یا چگالی بافت این محصولات ، در هر دو دسته ، عموما 3000 بوده است و جنس نخ خاب آن از آکرولیک 100 درصد خالص است . در تولیدات کاشان نخ خاب کاملا خالص می باشد اما در تولیدات سایر برند ها غالبا نخ اکرولیک با ناخالصی همراه بوده برای مثال ترکیب پنبه و آکریلیک هیت ست شده ، ترکیب پلی استر با آکرولیک هیت ست شده و ترکیب پلی پروپلین با اکرولیک هیت ست شده از نمونه نخ هاب های فرش های 1000 شانه برند هایی غیر از برند کاشان است .
اشاره شد به داشتن 8 تا 10 رنگ اصلی در فرش های 1000 شانه ، این تعداد رنگ هایی است که در زمینه فرش ، تحت عنوان رنگ اصلی مورد استفاده قرار گرفته است و گرنه تعداد رنگ ها در نگاره و نقشه بسیار بیشتر از تصور ماست . گاها به علت عدم توانایی در شمردن رنگ های بکار رفته در محصول از عبارت تعداد رنگ نامحدود در معرفی محصول استفاده می شود .
حال محصولی 1000 شانه با تعداد 10 رنگ زمینه اصلی را تصور نمایید . زیبایی و وجاهت فرش به حدی است که به تنهایی می تواند موجبات تحول دکوراسیون را فراهم آورد . لازمه این تحول انتخاب صحیح رنگ و طرح و ابعاد است .
اگر قصد خرید فرش زیبا و با کیفیت مانند فرش 1000 شانه ده رنگ را دارید قبل از رفتن به فروشگاه باید :
1- ابعاد فضا را به دقت اندازه بگیرید . فرش 1000 شانه 10 رنگ نباید تمامی فضا را پوشش دهد محصولی انتخاب کنید که اندکی کوچک تر از ابعاد اتاق باشد چراکه داشتن فضای خالی بین لبه فرش و دیوار زیبا بخش خانه خواهد بود .
2- تمام رنگ و لعاب فضا و وسایل خصوصا رنگ مبلمان ، پرده و کف پوش را در ذهن ذخیره کنید . فرش باید با سایر وسایل هارمونی داشته باشد . اگر فرش خریداری شده با رنگ و طرح مبلمان و پرده ها هم خوان نباشد فضا را نازیبا جلوه داده و داشتن عدم هماهنگی موجب اغتشاشات ذهنی و آشفتگی خواهد شد .
3- بزرگ یا کوچک بودن فضا را تعیین کنید . اگر فضای اتاق را کوچک تشخیص می دهید باید فرش 1000 شانه ده رنگ انتخاب رنگی روشن داشته باشد تا فضا را بزرگ  تر از انچه هست جلوه دهد و بر عکس در صورت داشتن فضایی بزرگ باید فرشی تیره خرید تا فضا گرم و پر نمایش داده شود . انتخاب رنگ زمینه روشن برای فضاهای بزرگ اتاق را خالی از وسیله و بی روح نمایان می کند .
توجه به نکاتی از این دست در انتخاب فرش 1000 شانه ده رنگ مطلوب اهمیت بسزایی دارد . نمی توان به طور قطع گفت فلان فرش 1000 شانه ده رنگ مناسب و فلان فرش 1000 شانه ده رنگ نامناسب است ، اما با دانستن کاربرد ، رنگ و طرح دکور و سایر وسایل ، ابعاد و اندازه فضا و ... می توان نسبت به انتخاب محصولی مناسب اقدام نمود .
داشتن 10 رنگ زمینه در فرش 1000 شانه دقت در انتخاب را بیشتر می کند ، چرا که تعدد رنگ ها نیازمند هماهنگی بیشتر است . هرچه تعداد رنگ بیشتر باشد و طرح و نگاره ها ریز تر و شلوغ تر باشند فضا پرتر و کوجک تر جلوه داده می شود . شلوغی برای مکان های کوچک چندان مناسب نخواهد بود از همین رو خرید فرش 1000 شانه ده رنگ برای فضاهای کوچک باید در طرح هایی خلوت با نگاره هایی درست همراه باشد . اما اماکن اداری مانند دفاتر ، پذیرایی های بزرگ و لوکس ، اتاق ناهار خوری و ... بهترین مکان برای خود نمایی فرش 1000 شانه ده رنگ با نگاره های ریز و دلکش هستند .
طرح های فرش 1000 شانه 10 رنگ در حالت کلی به سه دسته قابل تقسیم شدن هستند :
1- فرش با طرح سنتی : محصولاتی با طرح های غنی و زیبا که در غالب 1000 شانه با 10 رنگ در دسته فاخرترین محصولات قرار می گیرند .
2- فرش با طرح کلاسیک : طرحی که در غالب و کلیت مشابه طرح های سنتی است اما در نگاره ها و جزئیات با یکدیگر متفاوت هستند . طرح های سنتی و کلاسیک عموما ریز نقش و شلوغ هستند . از همین رو سطح فرش 1000 شانه ده رنگ بهترین مکان برای آن های ست .
3- فرش با طرح فانتزی : طرحی جدید که با ورود خود به بازار تغییرات اساسی به همراه آورد . طرح های فانتزی یا مدرن با طرح سنتی و کلاسیک بسیار متفاوت بوده و از همین جهت نظر همگان را به خود جلب نمود . جالب است بدانیم طراحان قدر برندهای نامی به زیبایی طرح ها فانتزی را در فرش 1000 شانه ده رنگ پیاده نموده اند .
گروه تولید فرش ماشینی فرش تو با ارائه فرش 1000 شانه ده رنگ در وب سایت و فروشگاه اینترنتی برند فرش تو روش خریدی متفاوت با مزایا و ویژگی های متعدد راه اندازی کرده است . اگر به دنبال فرشی با کیفیت ، با دوام و ارزان قیمت جهت تغییرات اساسی در زیبا سازی دکور هستید خرید از وب سایت فرش تو را در اولویت برنامه خود قرار دهید .

برچسب
فرش 1000 شانه 10 رنگ, فرش 1000 شانه تراکم 3000 ده رنگ, فرش ماشینی هزار شانه, فروش فرش ماشینی کاشان, انواع فرش های 1000 شانه, خرید فرش زیبا, فرش 1000 شانه, طرح فرش 1000 شانه
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه